Openingsuren

Izegem

Premies:
maandag 09:00 - 12:00
dinsdag 14:00 - 18:00
woensdag & donderdag 09:00 - 12:00 en 14:00 - 17:00
vrijdag 09:00 - 12:00
zaterdag 09:30 - 11:30

Sociaal VerhuurKantoor:
maandag 9:00 - 12:00
dinsdag - donderdag 14:00 - 17:00

Permanentie woonwinkel:
maandag: 9:00 - 12:00
dinsdag - donderdag: 14:00 - 17:00

Huisvestingsdienst - Kasteelstraat 13

Ingelmunster

maandag & woensdag
09:00 - 12:00

Sociaal Huis - Oostrozebekestraat 6

Ledegem

maandag 16:00 - 19:00
donderdag 09:00 - 12:00

De Wegwijzer - Rollegemstraat 130

Oostrozebeke

dinsdag 15:00 - 18:00
vrijdag 08:30 - 11:30

Sociaal huis - Markt 16

Wielsbeke

dinsdag 16:00 - 19:00
vrijdag 09:00 - 12:00

Gemeentehuis - Rijksweg 314

Woonwinkel Izegem

Huisvestingsdienst regio Izegem
Kasteelstraat 13
8870 Izegem

Debby Vermeersch
Sofie Defour

Openingsuren loket Izegem:
Maandag 9u - 12u
Dinsdag 14u - 18u
Woensdag & donderdag 9u - 12u & 14u - 17u
Vrijdag 9u - 12u
Zaterdag 9u30 - 11u30

 051 32 16 22
huisvesting@regio.izegem.be

terug naar vorige pagina klik hier

Woonwinkel Ingelmunster

Sociaal huis
Oostrozebekestraat 6
8770 Ingelmunster         

Isabelle Malfait
Annelies Vierstraete

Openingsuren loket Ingelmunster:
Maandag 9u - 12u / Woensdag 9u - 12u

 051 33 74 74
woonwinkel@ingelmunster.be

terug naar vorige pagina klik hier

Woonwinkel Ledegem

De Wegwijzer
Rollegemstraat 132
8880 Ledegem   

Nathalie Vandendriessche

Openingsuren loket Ledegem:
Maandag 16u - 19u / Donderdag 9u - 12u

    056 50 91 80           0473 37 18 28
nathalie.v@huisvesting.izegem.be of woonwinkel@huisvesting.izegem.be

terug naar vorige pagina klik hier

Woonwinkel Oostrozebeke

Sociaal huis
Markt 16
8780 Oostrozebeke

Sylvie Vandecasteele

Openingsuren loket Oostrozebeke:
Dinsdag 15u - 18u / Vrijdag 8u30 - 11u30

  056 67 11 85       0477 99 04 70   
sylvie.v@huisvesting.izegem.be of woonwinkel@huisvesting.izegem.be

terug naar vorige pagina klik hier

Woonwinkel Wielsbeke 

Gemeentehuis Wielsbeke
Rijksweg 314
8710 Wielsbeke

Veerle Verkest

Openingsuren loket Wielsbeke:
Dinsdag 16u - 19u / Vrijdag 9u - 12u

 056 67 32 14        0473 3713 59
 veerle.v@huisvesting.izegem.be of woonwinkel@huisvesting.izegem.be

 
terug naar vorige pagina klik hier.
 

Sociaal Verhuurkantoor (SVK)

Huisvestingsdienst regio Izegem
Kasteelstraat 13
8870 Izegem

Charlotte Soetaert
Annelies Couckuyt
Mathieu Blondeau
Melissa Desmet
Vanessa Rommelaere
 

Coördinator SVK

 Nathalie Folens

Openingsuren SVK: 

maandag: 09:00 - 12:00
dinsdag: 14:00 - 17:00
donderdag: 14:00 - 17:00 
Op afspraak  051 30 61 00

SVK@regio.izegem.be
annelies.c@huisvesting.izegem.be 
charlotte.s@huisvesting.izegem.be 
mathieu.b@huisvesting.izegem.be
melissa.d@huisvesting.izegem.be
vanessa.r@huisvesting.izegem.be
nathalie.f@huisvesting.izegem.be

terug naar vorige pagina klik hier

Technisch adviseurs

Huisvestingsdienst regio Izegem
Kasteelstraat 13
8870 Izegem

Johan Vansteenkiste
Alain De Burghgraeve
Frederik Deveugle

 051 32 16 93
johan.v@huisvesting.izegem.be
alain.d@huisvesting.izegem.be
frederik.d@huisvesting.izegem.be

terug naar vorige pagina klik hier

Diensthoofd

Huisvestingsdienst regio Izegem
Kasteelstraat 13
8870 Izegem

Benoit Sintobin

 051 30 41 59
benoit.s@huisvesting.izegem.be

terug naar vorige pagina klik hier.

site by tales.be